• Новак
6Pair Силикони Против Пролизгување Eyeglass Крајот Совети Уво Sock Eyeglass Оружје Замена Силикони Храмот Совети Ракави за Очила Против Пролизгување Уво Sock Еластичен Цевка

6Pair Силикони Против Пролизгување Eyeglass Крајот Совети Уво Sock Eyeglass Оружје Замена Силикони Храмот Совети

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ЗАБЕЛЕШКА ! 】Устата на очила чорапи е мала, што е за тенка жица очила, па ќе е подобро да се ИЗМЕРИ ПРЕД ЦЕЛ. 【Против Пролизгување】Работа за анти-лизгање; заштита на вашите очила нозе; мора да имаат за што треба да носат очила секојдневно. 【ГОЛЕМИНА】Внатрешна устата големина : 1.8 mm×0.6 mm (рамен уста), погодни за очила нозе мери околу 1mm-3мм (квадрат или круг). 【Материјал】Направени од меки силиконски - водат, супер лесен, удобен за носење. 【6 Парови】6 бои - црна, кафена, бела, виолетова, црвена и јасно.доволно количество и боја за вашата дневна натпревар и замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат