• Новак
СП Бел-Уметност Зачекори Цевки Конектори за 3⁄₁₆ во. да ½ во. Цевки; Полипропилен (Пакување од 12) (H19559-0000)

СП Бел-Уметност Зачекори Цевки Конектори за 3⁄₁₆ во. да ½ во. Цевки; Полипропилен (Пакување од 12) (H19559-0000)

DEN 693.60

Достапност
Достапно за нарачка

Се обезбеди тесна, безбедна конекција помеѓу цевки имаат различен внатрешен дијаметар (I. Г.).Хемиски отпорни на полипропилен пластика, за употреба со широк спектар на течности или гасови.одделение за директен контакт со храна, лекови и козметика.Autoclavable.Прифаќа 4.7 mm (3/16") / 12.7 мм (1/2") цевки I. D.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат