• Новак
Paxcoo 6 Парови XL Бели Памучни Ракавици за Сува Рака Навлажнувачки Козметички Егзема Рака Спа и Монета Накит Инспекција

Paxcoo 6 Парови XL Бели Памучни Ракавици за Сува Рака Навлажнувачки Козметички Егзема Рака Спа и Монета Накит

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

КОЛИЧИНА – Paxcoo бели памучни ракавици доаѓаат со 6 парови бел памук инспекција ракавици во XL големина за вашата помош.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО – Paxcoo тенка навлажнувачки ракавици се прибл. 9.4" XL во должина и со малку растеглив да се вклопи во повеќето возрасни лица.Доволно долго за мажите и жените и може да ги покрие вашиот зглоб, совршен за да се користи како навлажнувачки ракавици за суви раце.МИЕ И ПОВТОРНО УПОТРЕБЛИВИ – бело платно наредени ракавици се изработени од памук ткаенини, рака/машина перат и еднократно, лесни и сосема удобно да се носат за време на спиење или секојдневно користење за егзема.ПОВЕЌЕ намени – Овие екстра големи ракавици се вклопува и за мажите и жените.Може да се користи за сува рака навлажнувачки, козметички, егзема, рака бања, фотографија, архивирање, уметност ракување, монета собирање, накит сребрена монета инспекции.ЗАБЕЛЕШКА – Доколку имате било каков проблем за нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка контактирајте со нас.Ние ќе бидеме среќни да ви помогнат и да одговори веднаш штом ќе може да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат