• Новак
(3) Erie Алатки 3x5 Гума Дренажа Кат Мат 36in. x 60in. Анти-Замор Против пролизгување

(3) Erie Алатки 3x5 Гума Дренажа Кат Мат 36in. x 60in. Анти-Замор Против пролизгување

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Количина : 3 Пакет.Целокупната Димензии : 3 ft.x 5 ft. (36.x 60 in.).Направен од синтетичка гума.Голема дупка дизајн обезбедува одлични дренажа.Идеален за кујни, барови, и влажни места. (3) Erie Алатки 3x5 Гума Дренажа Кат Мат 36in.x 60in.Анти-Замор Анти-slip Three (3) пакување од Erie Tools 3 ft.x 5 ft. (36.x 60 во.) црна гума дренажа патосници.Тешки-должност, анти-замор, кат мат за употреба во кујна, бар, гаража, фитнес центар, продавница, итн.Спецификации : Количина : 3 Pack Overall Димензии : 3 ft.x 5 ft. (36.x 60 во.)Направен од синтетичка гума.Голема дупка дизајн обезбедува одлични дренажа.Идеален за кујни, барови, и влажни места.Големи дупки стапица остатоци.За употреба во гаража, фитнес центар, продавница, рампи, брод клупа, walkway, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80