• Новак
MOBUKJUU Преносни Мачки Чанта Свитлива Патна Торба Кутре Сметководствената Мрежа Рамо на Пет Торби Куче Превозникот Торба Милениче Материјали

MOBUKJUU Преносни Мачки Чанта Свитлива Патна Торба Кутре Сметководствената Мрежа Рамо на Пет Торби Куче Превозникот

DEN 2234.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ова домашно Милениче Превозникот Торба направен од висок квалитет на ЕВА материјали, цврсти, трајни, дише, свитлива, отпорен на гребење и лесно да се носат.Мулти venting дупки дизајн, циркулацијата на воздух и не заостанато, добро е да се реши милениче swelter проблеми.Пред патент и од страна на патент отворање, погодно за домашни миленици да се пушти нивната главата.Рачен дизајн, има силна носивоста, се чувствуваат удобно.Патент дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, практични и повеќе мазна.Ова домашно Милениче Превозникот Торба направен од висок квалитет на ЕВА материјали, цврсти, трајни, дише, свитлива, отпорен на гребење и лесно да се носат.Мулти venting дупки дизајн, циркулацијата на воздух и не заостанато, добро е да се реши милениче swelter проблеми.Пред патент и од страна на патент отворање, погодно за домашни миленици да се пушти нивната главата.Рачен дизајн, има силна носивоста, се чувствуваат удобно.Патент дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, практични и повеќе мазна.Постојат 5 против пролизгување основи на дното за да се намали триењето помеѓу дното и на земјата, се повеќе издржливи во употреба.Ова домашно Милениче Превозникот Торба е совршен за да патуваат или да одат на отворено.Suitale за Мали Миленичиња во рок од 1,5 КГ.Карактеристики : Материјал : ЕВА Боја : Розова, Сива, Беж Големина : 34cm/13.39" x 21cm/8.27" x 22cm/8.66" Модел : Мали Димензии Погодни за сите сезони.Пакетот Вклучува : 1 Pc x Милениче Превозникот Торба ( 3 Бои се Опционални. ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAINUO 20Pcs 2 Инчен Циркони Алумина Рамен Размавта Диск Брзи Промени Пескарење Дискови Сет со 1/4 Хексадецимален/Круг

❤ 【Пакет】20pcs висока густина брзи промени размавта дискови , вкупно 40 / 60 / 80 / 120 ронки во четири ронки гол

DEN 499.20