• Новак
Baerfgnxfg корпата за Ѓубре, Едноставен Стил Коцка Пластични корпата за Ѓубре за Домашна Канцеларија (Боја : Сива боја, Големина : Големи)

Baerfgnxfg корпата за Ѓубре, Едноставен Стил Коцка Пластични корпата за Ѓубре за Домашна Канцеларија (Боја

DEN 1022.40

Достапност
Достапно за нарачка

■Внатрешниот ѕид е засилен ефикасно да се спречи деформација и е издржлив. ▶100% сосема нов и висок квалитет. ▶Користење PP материјал, тоа не е лесно да се деформира, силни и издржливи. ▶На едноставен стил, во комбинација со изгледот, ги красат семејство. ▶Погоден за дом, канцеларија, спална соба.Материјал : PPColor : зелена/блу/бела жолта/black Size : Мали : ширина 20cmx висина 24.3 cm Large : ширина 23cmx висина 30cm Package содржи : 1 x корпата за ѓубре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAINUO 20Pcs 2 Инчен Циркони Алумина Рамен Размавта Диск Брзи Промени Пескарење Дискови Сет со 1/4 Хексадецимален/Круг

❤ 【Пакет】20pcs висока густина брзи промени размавта дискови , вкупно 40 / 60 / 80 / 120 ронки во четири ронки гол

DEN 499.20

MOBUKJUU Преносни Мачки Чанта Свитлива Патна Торба Кутре Сметководствената Мрежа Рамо на Пет Торби Куче Превозникот

Ова домашно Милениче Превозникот Торба направен од висок квалитет на ЕВА материјали, цврсти, трајни, ди�

DEN 2234.40