• Новак
Power4Laptops Замена на Лаптоп Копчето Одбор Компатибилен со HP Дома на 15-BS082TU

Power4Laptops Замена на Лаптоп Копчето Одбор Компатибилен со HP Дома на 15-BS082TU

DEN 1315.20

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Замена дел може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат