• Новак
ADUCI 1pc Силиконска Гума Лист Големина 50X50cm, Дебелина 1/1.5/2 /3/4/5 Мм Црвена Или Црна Боја Гумени Мат Запечатување Заптивка Тенка Одбор (Боја : Црвена, Големина : 500X500X1.5 mm)

ADUCI 1pc Силиконска Гума Лист Големина 50X50cm, Дебелина 1/1.5/2 /3/4/5 Мм Црвена Или Црна Боја Гумени Мат

DEN 976.80

Достапност
Достапно за нарачка

Употреба на нови материјали за производство, не-токсични, еколошки.Тоа може да се користи во семејствата, училиштата и индустрии.Висока температура отпор на 240 степени целзиусови степени, против стареење, абење отпор, добра запечатување.Големина : 500*500*дебелина (мм).Дебелина : & .5 & 2 & 3 & 4 & 5мм.Облик : Рамни Заптивка.Материјал : силикон Rubber Color : Црвена,Црна,Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAINUO 20Pcs 2 Инчен Циркони Алумина Рамен Размавта Диск Брзи Промени Пескарење Дискови Сет со 1/4 Хексадецимален/Круг

❤ 【Пакет】20pcs висока густина брзи промени размавта дискови , вкупно 40 / 60 / 80 / 120 ронки во четири ронки гол

DEN 499.20

QIYHB 3 Брзина Брзина на Ветрот Ковано Железо Тавански Вентилатор со Светлина Далечински Управувач Фан Светлина

★ Креативен дизајн : во Споредба со традиционалните светилки, вдлабнати фан светла имаат сите предност�

DEN 8257.92