• Новак
LUOFDCLDDD Земи Бар,Виткање Тоалет за Безбедност на Железнички Земи Бар, 24-Инчен Најлон Надворешната Цевка, Поддршка паѓачкото, Бања Када, Туш Стари лица со посебни потр?

LUOFDCLDDD Земи Бар,Виткање Тоалет за Безбедност на Железнички Земи Бар, 24-Инчен Најлон Надворешната Цевка,

DEN 4252.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно Чистење - се Користи Само на Регуларни Сапун Решенија за Чистење и Одржување.Боја : Жолта White Folding Тоалет Земи Бар.Само Бидете Сигурни дека Тоа е правилно Поставена Correctly Use Земи Барови во Кујната, по Скалила, Бања, или во Перална за Дополнителни Падне Preventionthe Земи Бар Дава Потпора, Поддршка При Додавање на Декоративни Допир на Вашата Бања.Функција : Ова Дава Сигурен Зафат Добивање во и Надвор од Када или Туш.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Материјал : +Nylon Folding Тоалет Земи Бар.Издржливи и Здрав Бања Земи Бар за Семејството Мобилност & Секојдневно Живеење Сида Помогне!Често Sliping надолу во Влажни Бања по Туш?Случајно Борење на Мазни Земјата?Загрижени За Вашите Стари лица и Деца Падне или се Лизга надолу, Кога Тие Се Сами во Бањата?Овој Стилски и Здрав Бања Земи е Голема Безбедност Поддршка за Рачка за Семејството Menbers!Виткање Тоалет Земи Бар.Rustproofing и Оксидација Заврши Врши Одлично во Отпорност на Корозија.Тежина : 250 Kg Our Бања Земи Бар не Само што Не е Безбедноста, Поддршка се Справи со, Но, исто Така, Крпа Носителот!Тоа би Можело да Hange Вашата Крпа, Bathrobe или Blothes во Вашиот Тоалет!Тоа би Можело да Биде Грб Закачалка во Вашата Салата и во Спалната соба!Брзо Andng Инсталација - во Кутијата Ќе Најдете Завртки и Ален Клуч, Потребни за Инсталација.Димензии : 60 Cm 70 Cm Folding Тоалет Земи Бар.Не Користите Било Која Од Абразивни Материјали.Ние Гарантираме за Квалитетот на Нашите Производи и Искрено се Надевам Дека Ќе Имаат Пријатен Шопинг Искуство.Материјали Направени од Цврст Нерѓосувачки Челик Јадро, со Поголем Отпор, Нема Оксидација или промена на Бојата; Падини Се Научно се Мери и се Прилагодени на Потребите на Јавноста, од Нерѓосувачки Челик не ' Рѓосувачки Челик го Зграби Бар.Ние Ќе Ви испратиме Јасни Инструкции Како да го Инсталирате на Вашиот Предмет.Останете Секогаш Ново во Било Екстремни Средини.Ова го Зграби Бар е Завршена со Ѕид-Монтирани Дизајн, Едноставни и Стилски Дизајн, Простор за Заштеда на енергија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52