• Новак
Exclusivo Mezcla Памук Диносаурус Деца Маскирани Poncho Бања/Плажа/Базен Крпа, 24 x 47

Exclusivo Mezcla Памук Диносаурус Деца Маскирани Poncho Бања/Плажа/Базен Крпа, 24 x 47

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Памук.Памук и Увезени.Изработени од 100% Целосна памук за максимална мекост, absorbency и издржливост, одговара совршено за деца' деликатна кожа.Големина : 24" x 47" во целосна должина и 24"X23.5" во укината-големина со 11"X11" хауба.Pullover дизајн - лесно да се стави на& off, и нема да слајд надолу од телото.Маскирани - додаде удобност, што го прави возможно да се исуши тело и коса сите одеднаш.Атрактивен модел - симпатична диносаурус , светли бои.Машина перат и dryable, тоа држи доста добро по секое миење или употреба.Маскирани крпа за деца е парче од 100% памук ткаенини за сушење или бришење на телото или површината.Деца Маскирани Плажа крпа се користи за сушење на телото на децата кога тие се навлажни, како што после капење или туширање.Тоа е симпатична цртан филм Диносаурус шема, со соодветна големина за деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAINUO 20Pcs 2 Инчен Циркони Алумина Рамен Размавта Диск Брзи Промени Пескарење Дискови Сет со 1/4 Хексадецимален/Круг

❤ 【Пакет】20pcs висока густина брзи промени размавта дискови , вкупно 40 / 60 / 80 / 120 ронки во четири ронки гол

DEN 499.20

MOBUKJUU Преносни Мачки Чанта Свитлива Патна Торба Кутре Сметководствената Мрежа Рамо на Пет Торби Куче Превозникот

Ова домашно Милениче Превозникот Торба направен од висок квалитет на ЕВА материјали, цврсти, трајни, ди�

DEN 2234.40