• Новак
Над Вратата/Ѕид 4 Свитлива Прозорец Џеб Организатор (Бран Шема)

Над Вратата/Ѕид 4 Свитлива Прозорец Џеб Организатор (Бран Шема)

DEN 1968.00

Достапност
Достапно за нарачка

Голем Капацитет и Животната средина Материјал за Складирање : Дише не-плетени ткаенини.Цврсти материјали,не-токсични, wearproof.Вкупно мерки : 35.6x13.2x4.7inches(90.5x33.5x12cm).Здрав Картон : на дното и на двете страни на секој џеб вклучуваат 2mm здрав картон на фиксни и избалансирано.На задниот дел од виси организатор, исто така, вклучуваат дебели cardborad,Одржување на стабилноста на производот и нема да се деформира при употреба. 4 Товарот куки : бонус 4 L-облик Товарот куки во пакет.Две од не ' рѓосувачки челик и две пластични куки.На кука нема да се деформира кога ќе го користите.Едноставен за Инсталација,без хардвер потребни.Мултифункционален : над вратата виси носителот одлична за деца, тинејџери и возрасни; Совршен за козметика, бебе essentials,шалови, капи, влошки, пелени, бебе облека, шишиња, играчки, снек провизии храна, кујната потрошен материјал и други предмети.Висат над вратите или закачалка ,се качи на ѕидовите, или монтирање на внатрешни врати.Поради различни мерни методи, постои одредена грешка во големината, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, кој е примена.Големи џебови виси складирање над вратата Виси на стандарден врата или плакарот род, не хардвер потребни Prefect за чување деца, играчки, бебе пелени и додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAINUO 20Pcs 2 Инчен Циркони Алумина Рамен Размавта Диск Брзи Промени Пескарење Дискови Сет со 1/4 Хексадецимален/Круг

❤ 【Пакет】20pcs висока густина брзи промени размавта дискови , вкупно 40 / 60 / 80 / 120 ронки во четири ронки гол

DEN 499.20