• Новак
Sony NEX-FS700R видео камера Додаток Комплет Вклучува: SDNPF970 Батеријата, SDM-105 Полнач, SD32GB Мемориска Картичка

Sony NEX-FS700R видео камера Додаток Комплет Вклучува: SDNPF970 Батеријата, SDM-105 Полнач, SD32GB Мемориска

DEN 1023.84

Достапност
Достапно за нарачка

Sony NEX-FS700 R видео камера Додаток Комплет вклучува следните ставки : 1) SDNPF970 Литиум-Јонска Батерија - Полнење Ултра Висок Капацитет (7.4 V 6900 m Ah) - Замена за Sony NP-F970 Батеријата 2) Мини Батерија за Полнење за Sony NP-F550, NP-F570, NP-F750, NP-F770, NP-F960 & NP-F970 Батерии - со пати-во ѕидниот приклучок, автомобил & ЕУ адаптери 3) Високо-Брзински 32 GB SDHC Флеш Картичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52