• Новак
ASIMOM IPX7 Водоотпорен Bluetooth Звучници, 28W Силен Бас, Победи-Управувано LED Светло и 45W Напојува Говорник, 20W Гласен Звук со 25W Subwoofer Бас, Безжични Стерео Спарување, Вграден М?

ASIMOM IPX7 Водоотпорен Bluetooth Звучници, 28W Силен Бас, Победи-Управувано LED Светло и 45W Напојува Говорник,

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

ASIMOM EX70 : Две полн опсег и возачите и dual-back-to-back subwoofers испорача 28 W на силен и моќен бас.ASIMOM EX70 : Bluetooth звучник има IPX7 водоотпорен оценка да се справи со дожд, пливање, или изложеност на базен и на плажа.Гума рамка им помага на солиден водоотпорен Bluetooth звучници да се плови на вода.ASIMOM EX70 : мулти-боја светла линија опкружен преносни Bluetooth звучници synch автоматски да победи, и светкави strobe прави музиката повеќе динамична и атрактивна.Можете да уживате во друга светлина начини за дом, партија, кампување, или отворено патување.ASIMOM скапоцен камен Pro : 2* 2" neodymium возачи, 1*3" subwoofer, и 1*3.5" пасивен радијатор, да се достави импресивен mids, свежи treble, и моќен бас.Репродукција на музика безжично преку Bluetooth за да уживате во соба-пополнување на звук.ASIMOM скапоцен камен Pro : Тоа е детални со јасни и уво-пријатни јачина може да се слушне, и здивот бас можете да се чувствуваат по спарувањето две Bluetooth звучници.Можете да уживате во длабок звук за музика, вести, audiobook, дијалог, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топла Балон Над Мирно Езеро Пилула Случај Плоштадот Метал Пилула Случај Два Оддел Џеб Медицински Дрога Медицина

Пилулата Кутија Е Изграден Цврсто И Има Сигурен Затворач Да Се Задржи Вашата Лековите Безбедно.Мала Гол

DEN 263.76

MOBUKJUU Преносни Мачки Чанта Свитлива Патна Торба Кутре Сметководствената Мрежа Рамо на Пет Торби Куче Превозникот

Ова домашно Милениче Превозникот Торба направен од висок квалитет на ЕВА материјали, цврсти, трајни, ди�

DEN 2234.40