• Новак
WANYI Мини Фрижидер, Фрижидер, Кулер 23 литри 5 Фаза Прилагодлива Температура, Совршен за Хотелски Соби Или Спални соби, Ниска Енергија А+

WANYI Мини Фрижидер, Фрижидер, Кулер 23 литри 5 Фаза Прилагодлива Температура, Совршен за Хотелски Соби Или

DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка

ТЕМПЕРАТУРАТА ПЕРФОРМАНСИ - Премија Мини Фрижидер со Напредни Компресор Ладење Технологија Изграден со Subcold Температура опсег на 3 - 18°C [Прилагодливи Термостат] Погоден за Виното во Шишиња, Лименки Пиво, Безалкохолни Пијалоци, Млеко, Овошје и многу Многу Повеќе!.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА на ГРАДЕЖНИ - Висока Густина Пена за Вбризгување на Кабинетот Мувла со Висок Степен на Двојно Глазирани сигурносно Стакло на Вратата.Димензии = (W) 380 x (D) 380 x (H) 465 mm.Net Капацитет = 23 L.НИСКА ЕНЕРГИЈА + НИСКО ниво на БУЧАВА - Супер Ниска А+ Оценет Потрошувачка на Енергија со само 95k Wh / Годишно што го Прави Најниските во својата Класа.Супер Ниско ниво на Бучава Излез - само 42d B што го Прави Погоден за употреба во Повеќето Соби во Домот Бар, Спална соба или во Канцеларија!.КУЛЕР од СТРАНА на ДИЗАЈНОТ - Дополнителни Чилер Карактеристики Вклучуваат 3 Силна Отстранлив Хром Жица Полиците, Внатрешна LED Светло + Security Кодот & Копчето [2 Копчиња Доставени] за да се Задржи Содржината на Вашата Маса-Топ Фрижидер Видливи и Безбедно во секое Време, Дури и Кога Не е Околу + Сега се Вклопува во Уште Повеќе Места со Реверзибилна Стаклена Врата!.Ако имате било какви проблеми со производот, можете да го консултирате ме преку е-маил веднаш, ние ќе ви одговори 24 часа на ден.Опис : Оваа+ енергетски ефикасни фрижидер е направен за практичност, подвижните нога и и одделени чилер оддел значи дека може да се прилагоди и да ги организирате тоа да ви одговараат и просторот што го имате.Карактеристики 2 силна полиците, салата/зеленчук фиока и еден чилер кутија.Вратата, исто така, има 3 полици за складирање на вашите essentials.Карактеристики : 45см wide Colour : Black Adjustable leg Under контра style1 Врата - со посебен чилер compartment Reversible doorinterior light Specification : A+ Енергетска rating Climate Класа : T/ST/NDimensions : Висина : 465mm Width : 380mm Depth : 380mm.

Спецификацијата

A+ Energy rating :
Climate Class:
T/ST/N
Dimensions:
Height:
465mm
Width:
380mm
Depth:
380mm

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав Практични 4-Ниво Салон Кула Ткаенина Фиока Организатор со 4 Лесно се Повлече Фиоки со Метална Рамка Дрвени

1 Враќање на Уреден Дом : Делови и Парчиња Расфрлани Насекаде Во Вашиот Дом?Со Овие 4 Отстранлив Фиоки Мож

DEN 3181.92

BAINUO 20Pcs 2 Инчен Циркони Алумина Рамен Размавта Диск Брзи Промени Пескарење Дискови Сет со 1/4 Хексадецимален/Круг

❤ 【Пакет】20pcs висока густина брзи промени размавта дискови , вкупно 40 / 60 / 80 / 120 ронки во четири ронки гол

DEN 499.20