• Новак
Imrider Трага Камера, дивиот свет Игра Двојно Камера Леќа, 4K+FHD Ултра HD Видео, 20MP CMOS Сензор за Движење со Визија Ноќ, Предизвика Брзина на 0,2 s Водоотпорен IP66, за живиот све

Imrider Трага Камера, дивиот свет Игра Двојно Камера Леќа, 4K+FHD Ултра HD Видео, 20MP CMOS Сензор за Движење

DEN 1593.60

Достапност
Достапно за нарачка

ДВОЈНО КАМЕРА : снимајте видео со користење на специфични Day&Night леќи, 4 K Ултра HD оптимизиран за денот и FHD Инфраред камери во текот на ноќта со истовремено аудио снимање.Dual-леќи на камерата автоматски прекинувач без звук и нема да се наруши животни.Вистински 4 K Видео & Starlight Ноќ Визија 1080 P * H8201 : Тоа може да се фати 20 MP високо-квалитетни слики и 4 K видео резолуција во текот на денот.Исто така, и со големи димензии starlight ноќно гледање, висока чувствителност/brightness/дефиниција, ниско ниво на бучава црно и бело FHD видео напор во текот на ноќта.Побрзо 0.2 s Предизвика Брзина & 120° Широк Агол Леќа : 3 Инфрацрвени сензори за да се активира, 44pcs 850nm инфраред флеш технологија ќе се активира веднаш во 0.2 s еднаш детектирање на движења.Опремен со 120° откривање спектар и 115ft/35m инфрацрвена светлина од далечина да се произведуваат јасна слика за текот на ноќта.професионална и СИГУРНА ДИЗАЈН:ИЗГРАДЕНА-ВО 2.4" LCD и ЗВУЧНИК, IP66 Водоотпорен, поддржува до 512 GB SD-картичката w/18 Месец Мирување.Можете да добиете 100% темнината ноќ визија детали и жив свет на дивиот свет со овој 4 K дигитални трага камера, за cinematic и високо производство искуство.PYRCHASE СОВЕТИ : Доколку постои било каков проблем, само контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа веднаш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52