• Новак
whdz Тастатурата и Глувчето за Ps4 Безжична Тастатура и Глушец Комбо Компактен Тивка Тенка Елегантен Дизајн, Ергономски Глувци за Десктоп Компјутер, КОМПЈУТЕР Изград?

whdz Тастатурата и Глувчето за Ps4 Безжична Тастатура и Глушец Комбо Компактен Тивка Тенка Елегантен Дизајн,

DEN 796.80

Достапност
Достапно за нарачка

/ УДОБНО ВНЕСУВАЊЕ ИСКУСТВО : Има вграден во количка стои во задниот дел на овој компјутер тастатура, 8 степен навалите агол за големата пишување позиција.Копчињата не се многу гласни, но, исто така, не е толку тивок, совршен баланс за вашиот пријатно на пишување.4 GHz безжична обезбедува моќен, сигурен connecton до 10m без никакви одложувања./ Широк Компатибилност : Компатибилен со Windows Vista/Win7/Win8/Win10, MAC, Linux или на друг оперативен систем (USB 2. 2 во 1 Нано приемникот обединува тастатурата и глувчето за врски во еден USB порт, plug and play брзо. 10m безжичен пренос на технологија, може да се контролира од долг distance Chocolate keycap, тенок profile Splash-доказ дизајн, ефикасно спречување јавните water Freely прилагодливи 500, 1000 DPIStrong компатибилност поддршка на Mac, Windows систем, итн.Тоа може автоматски да влезе во режим на спиење, со цел да се заштеди енергија и притиснете било кое копче за да се разбудат до тоа. / Широк Компатибилност : Компатибилен со Windows Vista/Win7/Win8/Win10, MAC, Linux или на друг оперативен систем (USB 2./ СТАБИЛНА ВРСКА : 2. / ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗЖИЧНО ГЛУВЧЕ : Ова Cordless глувчето обезбедува шепот-тивка кликнување, никогаш не се грижите за вознемирувачки другите да се одморат додека работат или играње.Тоа може автоматски да влезе во режим на спиење, со цел да се заштеди енергија и притиснете било кое копче за да се разбудат до тоа.Ергономски дизајн, темпо-welledkeycaps нуди меки на допир. 2 во 1 Нано приемникот обединува тастатурата и глувчето за врски во еден USB порт, plug and play брзо.0)/ ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗЖИЧНО ГЛУВЧЕ : Ова Cordless глувчето обезбедува шепот-тивка кликнување, никогаш не се грижите за вознемирувачки другите да се одморат додека работат или играње.Ергономски дизајн, темпо-welledkeycaps нуди меки на допир.Вграден-на полнење на батеријата поддржува користење на повеќе од еден месец со едно целосно полнење.Копчињата не се многу гласни, но, исто така, не е толку тивок, совршен баланс за вашиот пријатно на пишување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топла Балон Над Мирно Езеро Пилула Случај Плоштадот Метал Пилула Случај Два Оддел Џеб Медицински Дрога Медицина

Пилулата Кутија Е Изграден Цврсто И Има Сигурен Затворач Да Се Задржи Вашата Лековите Безбедно.Мала Гол

DEN 263.76

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76

Здрав Практични 4-Ниво Салон Кула Ткаенина Фиока Организатор со 4 Лесно се Повлече Фиоки со Метална Рамка Дрвени

1 Враќање на Уреден Дом : Делови и Парчиња Расфрлани Насекаде Во Вашиот Дом?Со Овие 4 Отстранлив Фиоки Мож

DEN 3181.92