• Новак
HomDSim 9.84 ft/3м Авто Автомобил Неонски LED Панел Јазот String Лента на Светлина, USB Драјвер Блескав Жица Ел Жица Светилка, Ладно Strobing за Автомобилски Внатрешни работи, Автомо

HomDSim 9.84 ft/3м Авто Автомобил Неонски LED Панел Јазот String Лента на Светлина, USB Драјвер Блескав Жица

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 mm,со 6 мм шиење раб.Боја : Црвена/Сино/Жолта Боја/Бела/Зелена/Портокал/Розова/Виолетова/Мраз Сина.3 mm,со 6 мм шиење работ(0.Универзална атмосфера светла декорација ленти за повеќето автомобил.Висок квалитет на мека ABS декорација лента налепница,лесно да се инсталира.Answer : ___________________________ Note : Таму ќе биде мал потпевнува на звукот при користењето на производот од страна на контролорот.Бесплатни виткање, паста или исклучувања, може да се направи во било графика, должината лесно може да се намали, пргав, лесен за инсталација.можете да ги користите мали алатки за насочување на декоративни ленти во картичката, во прилог на јазот.Мека светлина, без отсјај (традиционалните LED светла сјајот), возење безбедност е загарантирана, мода и вкус, може да го подобри забава на возење.На текст : Можете да го поврзете со USB Драјвер.На текст : Можете да го поврзете со USB Драјвер, каде што постои е да го вклучите.5 mm дебелина перка broadside,лесно да го вметнете во просторот или јазот на автомобил facia и внатрешни панели,совршен за украсување на автомобил внатрешни работи како под вратата,заедно табла скратува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за �

DEN 358.80