• Новак
UXZDX Цврсто Дрво Кутија за Накит, Преносни Складирање Кутија, Кутија за Накит, Мушка Накит Кутија, Нараквица Кутија, Види Поле, Ѓердан Кутија (Боја : Сина)

UXZDX Цврсто Дрво Кутија за Накит, Преносни Складирање Кутија, Кутија за Накит, Мушка Накит Кутија, Нараквица

DEN 2450.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате голем број на накит и тешко е да ги ставите во ред, можеби ви треба една кутија да ги продавница.Овој тип на накит кутија се состои од неколку делови и голем број на слотови кои може да се сместат различни накит, како ѓердани, белегзии, прстени, обетки и повеќе.Внатрешниот мек материјал штити вашиот накит добро и не ги оштетува нив.Тоа е лесно да се носат и лесно да се носат кога патувате.Ова е голема кутија за накит!.На патент дизајн е совршен за чување и не се направи накит лесно да падне.Ако имате голем број на накит и тешко е да ги ставите во ред, можеби ви треба една кутија да ги продавница.Овој тип на накит кутија се состои од неколку делови и голем број на слотови кои може да се сместат различни накит, како ѓердани, белегзии, прстени, обетки и повеќе.Внатрешниот мек материјал штити вашиот накит добро и не ги оштетува нив.Тоа е лесно да се носат и лесно да се носат кога патувате.Ова е голема кутија за накит!На патент дизајн е совршен за чување и не се направи накит лесно да падне.Димензии : Должина 24 CM16.3c M Висина 8.5 CM.Материјал : стп+дијамант.Боја : сина, розова, бела.Пакетот вклучува : 1 x Накит Box Jewelry кутија само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Answer : ___________________________ Note : 1.Има можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес; И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 3.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Тоа е многу погоден за вашето семејство и може да се задржи вашата сè во ред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стоматолошки Наставата Модел со Замена на Забите Модел Manikin Главата Стоматолошки Образование Опрема за Изучување

1,Погоден за стоматолошки училиште за тренинг 2,и Двете Црвени заби модел и Забите се replacable 3,Овој модел е

DEN 5111.76

Коса Боја на Четка во Сад, Отпорни на Абење Уво Покрие Стабилна Здрав Мешање Алатка Коса Боја Комплет Ергономски

Спецификација : Предмет Тип : Коса Боја Kit Material : ABSScope На Примена : Погоден за лична употреба и професионал

DEN 1900.80

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76