• Новак
Лион DD8092 8000 Серија Затворени Shelving Add-On со 7 Традиционалните Полиците, 36 Ширина x 24 Длабочина x 84 Висина, Сива Dove

Лион DD8092 8000 Серија Затворени Shelving Add-On со 7 Традиционалните Полиците, 36 Ширина x 24 Длабочина x

DEN 2280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет : Shelving Единица.Shelving Стил : Затворена.Полица Капацитет : 750 lb.Зелена Животната Средина Атрибут : Минимум 30% Post-Consumer Рециклираната Содржина.Вклучува : (7) Полиците, Затворен Пост Страна Панел, (28) Клипови, 2 Парче Задниот Панел.DD8092 Боја : Dove Сива, Дел Тип : Add-On (2 места), Полица Тип : 18-Мерач Традиционалните Карактеристики : -Лион Полица Клипови раздвојување лесно да се ре-позиција полиците.-Патентиран дизајн Т-пост uprights.-Полиците се прилагоди на 1 1/2" центри.Спецификации : -7 полиците.Димензии : -Целокупната Димензии : 84" H x 36" W x 24" D.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76

Здрав Практични 4-Ниво Салон Кула Ткаенина Фиока Организатор со 4 Лесно се Повлече Фиоки со Метална Рамка Дрвени

1 Враќање на Уреден Дом : Делови и Парчиња Расфрлани Насекаде Во Вашиот Дом?Со Овие 4 Отстранлив Фиоки Мож

DEN 3181.92