• Новак
QAZW Мотивациони Шише за Вода 67 Оз со Време Маркер и Слама Leakproof Tritan BPA Free Големи Вода Jug за Фитнес Салата и Отворено Спорт,Виолетова/Розова-3.8 L

QAZW Мотивациони Шише за Вода 67 Оз со Време Маркер и Слама Leakproof Tritan BPA Free Големи Вода Jug за Фитнес

DEN 479.04

Достапност
Достапно за нарачка

【МОТИВАЦИОНИ ЦИТАТ / ВРЕМЕ MARKE】-Со единствена инспиративни понуда и време за напредок на тоа, ова шише за вода е добра за мерење на вашата дневна вода доза и ќе се потсетат да останете хидрирани и пиете доволно вода во текот на денот.Мора да се има за секој фитнес цели, вклучувајќи губење на тежината и општата здравствена состојба. 【67 ОЗ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】-Големи 67 ОЗ капацитет овозможува да уживаат во еден полн со вода шише/jug, без да рефил тоа често.Опремен со мерна скала ви помогне да ги проверите вистинската количина на вода доза лесно и јасно.Широк-устата отворање е лесно да се пополни со коцки мраз и чиста. 【РАЗЛИЧНИ ФУНКЦИОНАЛНИ ДИЗАЈН】-флип горниот капак е дизајниран со безбедна заклучување, што го прави прашина и течење доказ.Едноставно отворете со една рака со кликнување на копчето.Функција со силиконски слама која ви овозможува да уживате во истури-доказ пие.Со носи рачка,тоа те прави полесно да се носат насекаде.Совршен за салата,тренингот,канцеларија и било отворено recreations.Можете да го носат насекаде со доверба. 【BPA FREE / СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР】-Ова шише за вода е направена од квалитетна храна одделение еко-пријателски обновливи tritan ко-полиестер пластика која е 100% BPA / TOXIN СЛОБОДНИ,мирис слободни и здрави за вашата дневна вода за пиење.Доаѓа со различни живописни бои, таа е идеална за вашите најблиски, за да им помогне одржите хидрирани и здрави.Ла brocca dell'acqua ц progettata по ricordarti ди bere di più e rimanere idratato!contiene 67 откако ди acqua, не perderai темпото на riempire nuovamente la tua bottiglia d'acqua.L'ampia apertura della bocca facilita ла pulizia, l'aggiunta ди frutta о ghiaccio.Ла nostra plastica ц priva ди bpa, quindi bevi sempre acqua pulita.Specificazione : ✔ Materiale : Senza bpa✔ Istruzioni per la cura : Не далеку cadere ла bottiglia e не lavare во lavastoviglie.✔ Capacità : 67oz / 2000ml, 128oz / 3800ml✔ Colore : Multicolore на scelta.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав Практични 4-Ниво Салон Кула Ткаенина Фиока Организатор со 4 Лесно се Повлече Фиоки со Метална Рамка Дрвени

1 Враќање на Уреден Дом : Делови и Парчиња Расфрлани Насекаде Во Вашиот Дом?Со Овие 4 Отстранлив Фиоки Мож

DEN 3181.92

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76