• Новак
HZYDD Украси Нордиските Персоналните Кожен Куфер Полукружна Тремот Црвено L Складирање Кутија Завршувањето На Десктоп Кутија Модел Соба Декорација Украси Мека Порт?

HZYDD Украси Нордиските Персоналните Кожен Куфер Полукружна Тремот Црвено L Складирање Кутија Завршувањето

DEN 6886.32

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : вештачка кожа, дрво.(Со слики за повикување само поради различни машина параметри фотографии, боја ве молиме главно во вид).Процес : Други.Производен Метод : полу-прирачник полу-механички.Применливи сцена : дома, модел куќи, вили, хотели, мебел и така натаму.Големина : S : 37 * 15.5 * 32cm, L : 37 * 12 * 23cm.Материјал : вештачка кожа, дрво.(Со слики за повикување само поради различни машина параметри фотографии, боја ве молиме главно во вид)Процес : Други.Производен Метод : полу-прирачник полу-механички.Применливи сцена : дома, модел куќи, вили, хотели, мебел и така натаму.Големина : S : 37 * 15.5 * 32cm, L : 37 * 12 * 23cm.Одржување : сува филм крпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стоматолошки Наставата Модел со Замена на Забите Модел Manikin Главата Стоматолошки Образование Опрема за Изучување

1,Погоден за стоматолошки училиште за тренинг 2,и Двете Црвени заби модел и Забите се replacable 3,Овој модел е

DEN 5111.76

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76

Здрав Практични 4-Ниво Салон Кула Ткаенина Фиока Организатор со 4 Лесно се Повлече Фиоки со Метална Рамка Дрвени

1 Враќање на Уреден Дом : Делови и Парчиња Расфрлани Насекаде Во Вашиот Дом?Со Овие 4 Отстранлив Фиоки Мож

DEN 3181.92