• Новак
Замена на СКМ Филтер Елемент AMF-EL150,

Замена на СКМ Филтер Елемент AMF-EL150,

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на СКМ Филтер Елемент AMF-EL150. заштита на животната средина и енергија конзервација.отпорност на висока температура и деформација.Пакет 2. Бесплатен превозот.Спиралата-рана јадра се полесно и посигурно да се отстрани од елемент за поддршка во случај дека елементи се повеќе под притисок и уништен.Пакет 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52