• Новак
DELL ПРЕЦИЗНОСТ M7510 XEON E3 1545M 2.9 GHZ FIREPRO W5170M 2GB 64GB 2133MHZ FHD 1080P 512GB NVME SSD THUNDERBOLT 3 NT0184 (Продолжува)

DELL ПРЕЦИЗНОСТ M7510 XEON E3 1545M 2.9 GHZ FIREPRO W5170M 2GB 64GB 2133MHZ FHD 1080P 512GB NVME SSD THUNDERBOLT

DEN 549.60

Достапност
Достапно за нарачка

Intel Xeon E3 1545 M v5 2.9 GHz. 64 GB 2133 MHz DDR4. 512 GB NVME SSD.AMD Fire Pro W5170 M 2 GB GDDR5. 15.6" FHD IPS 1920x1080 Широк LED.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Подароци за Мајката на Младоженецот Од Невестата,Ќе го љубеше Прво,Што се Одржа Него во Прв план Ви Благодариме

Цитат : Мајката на Младоженецот Ќе го љубеше прво,што се одржа него во прв план,а посебно место во негово�

DEN 287.76

Коса Боја на Четка во Сад, Отпорни на Абење Уво Покрие Стабилна Здрав Мешање Алатка Коса Боја Комплет Ергономски

Спецификација : Предмет Тип : Коса Боја Kit Material : ABSScope На Примена : Погоден за лична употреба и професионал

DEN 1900.80

Стоматолошки Наставата Модел со Замена на Забите Модел Manikin Главата Стоматолошки Образование Опрема за Изучување

1,Погоден за стоматолошки училиште за тренинг 2,и Двете Црвени заби модел и Забите се replacable 3,Овој модел е

DEN 5111.76