• Новак
Довер Saddlery Дами Хит На Сено Пижами, X-Small, Навивам со Тоа

Довер Saddlery Дами Хит На Сено Пижами, X-Small, Навивам со Тоа

DEN 1334.40

Достапност
Достапно за нарачка

62% памук/33% модални/5% spandex.Увезени.Подобрена мек и еластичен памук комбинација за максимален комфорт.Секој се движи додека спие, па оваа мека ткаенина ќе се движи со вас.Разиграни и забава equestrian графики го прават овој сет задолжително за секој спиење.Тоа доаѓа со торба за лесно да патуваат и симпатична подарок-давање.Од Довер Saddlery : лидер во equestrian производи за над 40 години нудејќи им на најдобар квалитет на коњ и јавач производи во текот на НАС.Довер Saddlery Дами "Хит на Сено Пижами, X-Small, Навивам Со Тоа - Довер Saddlery Дами" Хит на Сено Пижами се врати во подобрување на мек и еластичен памук комбинација за максимален комфорт.Секој се движи додека спие, па оваа мека ткаенина ќе се движи со вас.Разиграни и забава equestrian графики го прават овој сет задолжително за секој спиење.Тоа доаѓа со торба за лесно да патуваат и симпатична подарок-давање.Увезени. 62% памук/33% модални/5% spandex.Достапни во неколку дизајни и Дами " големини XXS(000), XS(00-0), S(2-4), M(6-8), L(10-12), XL(12-14).За Довер Saddlery : Довер Saddlery само што нуди квалитет на производи за кои тие ќе ги користат за своите коњи, па можете да имате целосна доверба во вашиот секое купување.На Довер традицијата која започна во 1975 година продолжува и денес - користење на нивното разбирање на коњи и спорт подобро да им служи на equestrian клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стоматолошки Наставата Модел со Замена на Забите Модел Manikin Главата Стоматолошки Образование Опрема за Изучување

1,Погоден за стоматолошки училиште за тренинг 2,и Двете Црвени заби модел и Забите се replacable 3,Овој модел е

DEN 5111.76

Коса Боја на Четка во Сад, Отпорни на Абење Уво Покрие Стабилна Здрав Мешање Алатка Коса Боја Комплет Ергономски

Спецификација : Предмет Тип : Коса Боја Kit Material : ABSScope На Примена : Погоден за лична употреба и професионал

DEN 1900.80

Подароци за Мајката на Младоженецот Од Невестата,Ќе го љубеше Прво,Што се Одржа Него во Прв план Ви Благодариме

Цитат : Мајката на Младоженецот Ќе го љубеше прво,што се одржа него во прв план,а посебно место во негово�

DEN 287.76

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76