• Новак
HOWHI 23pcs Тешки Диск Кочница Клипот Caliper Компресор Алатка Правец Врати Назад Постави Алатка за Кочница Подлога Замена Ресетирате со Чување, Одговара на Повеќето Амери

HOWHI 23pcs Тешки Диск Кочница Клипот Caliper Компресор Алатка Правец Врати Назад Постави Алатка за Кочница

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

?ДОБАР ПОМОШНИК?Механика " добро помош!Погоден за замена на кочница подлога, чевли и ротирање пистонс назад во caliper на вашиот автомобил, камион или 4 тркала диск кочница возило. ?УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ?Овој мулти-диск кочница caliper правец назад алатка комплет содржи 18 адаптери фитинг илјади возила марки и модели, вклучувајќи и Американски, Европски и Јапонски. ?НАЈДОБРА ИЗДРЖЛИВОСТ?45# јаглероден челик клипот & удар болт се изградени со ' рѓа-доказ разрушен заврши кои стојат до тешки употреба.Совршен за DIY почетници или професионална механика. ?УДОБЕН ФУТРОЛА?Вклучува носење со пред-големина слотови за секоја компонента : десната и левата рака удар завртки, 2 потпорни плочи, 18 диск адаптери. ?ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА?Ние ги извршуваат исклучителен квалитет и професионална техничка поддршка.Ние нудиме 1 година по - s услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Дел број : HOWHI.Комплетна Кочница Caliper Постави Алатка ќе добиете : 18 x Диск Адаптери (#0, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9, #10, #А, #E, #Ж, #К, #К1, #К2, #M, #N) 2 x Раце Удар Гром Собранија (Лево и Право) 2 x Retainer Плочи (#О, #1) 2 x Гума Обложени Ракавици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат