• Новак
Хасегава 10802 - 1/200 KC767 и E767 АВАКС, JASDF, Игра

Хасегава 10802 - 1/200 KC767 и E767 АВАКС, JASDF, Игра

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пластични модел комплет за монтажа и сликарство.Лепак/бојата е потребно за монтажа/сликарство, не се вклучени.Ние препорачуваме на нашите лепило 170490/170492 како и Vallejo бои.Пластични модел комплет на 1970-тите Американски транспортен авион, тука како збир од 2 колекции (АВАКС и Танкер).Должина изграден 273 мм / ширина 242 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стоматолошки Наставата Модел со Замена на Забите Модел Manikin Главата Стоматолошки Образование Опрема за Изучување

1,Погоден за стоматолошки училиште за тренинг 2,и Двете Црвени заби модел и Забите се replacable 3,Овој модел е

DEN 5111.76

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76