• Новак
Бојд Претпријатија CPGNB11 Chemi-Чисто Зелени најголемиот Дел Аквариум Филтрација, 11 оз

Бојд Претпријатија CPGNB11 Chemi-Чисто Зелени најголемиот Дел Аквариум Филтрација, 11 оз

DEN 2122.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оптимизиран за здравје и благосостојба на вашиот растенија.Го намалува органски, танини, мириси, и токсини, а во исто време Тоа не лента аквариум на есенцијални хранливи материи, Макро или микро.Ви дава кристално бистра вода за продлабочување на светлината пенетрација.Chemi-чисто Зелена е крајната сите-во-едно филтрација медиумите за слатководни засадени аквариуми.Во склопот спакувани во еден лесен за користење најлон кеса, chemi-чисто Зелена е формулиран да понуди супериорен филтрација без отстранување на основните хранливи материи.Chemi-чисто Зелени комбинира највисокиот степен на ниско прашина pelletized јаглерод со премиум јонска размена смола за да се произведе балансирана формула оптимизиран за здравје и благосостојба на вашиот растенија додека му кристално бистра вода.Комерцијален формула значително го намалува танини, мириси, токсини, органски соединенија и лекови.Chemi-чиста зелените висок капацитет pelletized активниот јаглен има многу ниска пепел содржина и може јасно брзо.Најдобрите лабораторија одделение смоли се инкорпорирани да брзо ги отстрани органски и танини од вашиот аквариум вода додека помага во стабилизирање на p H и одржување на macronutrient нивоа.Chemi-чиста зелените единствена формула е меѓу најдобрите засадени аквариум филтрација медиумите на располагање.За Здрав, стабилен, кристално јасно засадени аквариум употреба chemi-чисто Зелени!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стоматолошки Наставата Модел со Замена на Забите Модел Manikin Главата Стоматолошки Образование Опрема за Изучување

1,Погоден за стоматолошки училиште за тренинг 2,и Двете Црвени заби модел и Забите се replacable 3,Овој модел е

DEN 5111.76

Подароци за Мајката на Младоженецот Од Невестата,Ќе го љубеше Прво,Што се Одржа Него во Прв план Ви Благодариме

Цитат : Мајката на Младоженецот Ќе го љубеше прво,што се одржа него во прв план,а посебно место во негово�

DEN 287.76

Злато Декоративен Послужавник, Модерен Стил Круг на Декоративен Послужавник Нерѓосувачки Челик Складирање Фах

8 cm Package се Вклучени : 1 x Storage Tray Note : 1 Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде м

DEN 527.76