• Новак
OdontoMed2011 Стоматолошки PK Томас Восок Столари P. K 3 Ресторативна Двојно Заврши ШАНСА Моделирање 3 Парчиња Инструменти ODM

OdontoMed2011 Стоматолошки PK Томас Восок Столари P. K 3 Ресторативна Двојно Заврши ШАНСА Моделирање 3 Парчиња

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 ПАРЧИЊА СТОМАТОЛОШКИ PK ТОМАС ВОСОК СТОЛАРИ P. K 3 РЕСТОРАТИВНА ДВОЈНО ЗАВРШИ ШАНСА МОДЕЛИРАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20