• Новак
Диоди Инкорпорирани Биполарно (BJT) Транзистори NPN 150MHz Површината Планината SOT-223 (Пакување од 1000) (FZT493TA)

Диоди Инкорпорирани Биполарно (BJT) Транзистори NPN 150MHz Површината Планината SOT-223 (Пакување од 1000)

DEN 18683.04

Достапност
Достапно за нарачка

Биполарно (BJT) Транзистори NPN 150 MHz Површината Планината SOT-223 Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Transistors - Bipolar (BJT) - Single Mfr : - Диоди Incorporated Series : - -Пакет : - Лента и ; Ролна (TR)Сече Лента (КТ)Дел Статус : - Active Transistor Тип : - NPNVce Сатурација (Макс) @ Ib, Ic : - 600m V @ 100m A, 1 ACurrent - Колектор Исклучување (Макс) : - 100n ADC Тековната Добивка (h FE) (Min) @ Ic, Vce : - 100 @ 250m A, 10 VFrequency - Транзиција : - 150 MHz Operating Температура : - -55°C ~ 150°C (TJ)Монтажа Тип : - Површина Mount Package / Случај НА : - -261-4, ДА-261 AASupplier Уред Пакет : - SOT-223 Current - Собирач (Ic) (Макс) : - 1 AVoltage - Колектор Emitter Дефект (Макс) : - 100 VPower - Max : - 2 WBase Производ Број : - FZT493 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Affected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.29.0075.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Подароци за Мајката на Младоженецот Од Невестата,Ќе го љубеше Прво,Што се Одржа Него во Прв план Ви Благодариме

Цитат : Мајката на Младоженецот Ќе го љубеше прво,што се одржа него во прв план,а посебно место во негово�

DEN 287.76

DIAOD 24 Куки Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот Организација

Направи цврст квалитет на природен тврдо и хром позлатен железо, рѓа отпорни, обезбедува дополнителна с

DEN 2227.20

Датотеката Носителот Складирање Кутија Мултифункционален Лесно Собрание 5 Бои Погодни за Десктоп Канцеларија

Погоден за дома чување на датотеки, канцеларија за складирање на податоци, итн.Мултислој дизајн : Мултис

DEN 2080.80