• Новак
Balston 100-12-DH Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност, Кутија 10

Balston 100-12-DH Замена Филтер Елементи, ОЕМ Противвредност, Кутија 10

DEN 1610.40

Достапност
Достапно за нарачка

Отстранува масло магла и честички од компримиран воздух.Загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ перформанси спецификации.Загарантирана да се вклопи во ОЕМ филтер за домување.Употреба на ОЕМ име и дел број за повикување само.Оваа ОЕМ еквивалент филтер елемент е загарантирана да ги исполнуваат или надминуваат извршувањето спецификации на Balston дел број 100-12-DH.Сликите се за повикување само и не може да се покаже вистинската филтер елемент.Купување вклучува една кутија на 10 филтер елементи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20