• Новак
Cavka Тешко Школка Случај Замена за MacBook Pro 13 A2338 2020 Air 13 A2179 Ретината 2015 Mac 11 Mac 12 Потези Печати Гранџ Сликарство Лаптоп Дизајн Луксузни Акрилик Пурпурна Злато Заштитна М?

Cavka Тешко Школка Случај Замена за MacBook Pro 13 A2338 2020 Air 13 A2179 Ретината 2015 Mac 11 Mac 12 Потези

DEN 984.00

Достапност
Достапно за нарачка

Mac Book Тешко Школка Маска направена од 100% висок квалитет, лесен и цврст пластичен материјал.Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.Стилски Дизајн и Мека на Допир Покрие со висок квалитет на печатење обезбедува вашиот Лаптоп изгледа особено и уникатен.Apple Логото - Не Се Отсечени.Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019) ~ A2141, Mac Book Pro 15" (2018/19) ~ A1990, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2251, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2289, Mac Book Pro 13" (2018/19/20) ~ A1989, Mac Book Air 13" (2018) ~ A1931, Mac Book Air 13" (2018) ~ A1932. Apple Mac Book Pro 13" (2016/17) ~ A1706, Mac Book Pro 15" (2016/17) ~ A1707, Mac Book Pro 13" (2016/17) ~ A1708, Mac Book Air 13" ~ A1369, Mac Book Air 13" ~ A1466, Mac Book Air 11" ~ A1370, Mac Book Air 11" ~ A1465, Mac Book Ретината 15" (2015) ~ A1398, Mac Book Ретината 13" (2015) ~ A1425, Mac Book Ретината 13" (2015) ~ A1502, Mac Book 12" ~ A1534. Тешко Пластичен Капак за Apple Mac Book обезбедува целосен пристап до сите порти и функциите на вашиот уред.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff траги и гребнатини во секојдневна употреба.Поедноставува инсталација и отстранување.ПРОВЕРЕТЕ го БРОЈОТ НА МОДЕЛОТ (ЕДЕН****) на вашиот Mac Book пред купување!Можете да ја најдете на задната страна на вашиот уред.Компатибилен со : A2337 - Mac Book Air 13"" (2020) A2179 - Mac Book Air 13"" (2020) A2338 - Mac Book Pro 13"" (2020) A2159 - Mac Book Pro 13"" (2019) A2141 - Mac Book Pro 16"" (2019) A1990 - Mac Book Pro 15"" (2018/19) A2251 - Mac Book Pro 13"" (2020) A2289 - Mac Book Pro 13"" (2020) A1989 - Mac Book Pro 13"" (2018/19/20) A1931 - Mac Book Air 13"" (2018) A1932 - Mac Book Air 13"" (2018) A1706 - Mac Book Pro 13"" (2016/17) A1707 - Mac Book Pro 15"" (2016/17) A1708 - Mac Book Pro 13"" (2016/17) A1369 / A1466 - Mac Book Air 13""A1370 / A1465 - Mac Book Air 11""A1398 - Mac Book Ретината 15"" (2015) A1425 - Mac Book Ретината 13"" (2015) A1502 - Mac Book Ретината 13"" (2015) A1534 - Mac Book 12""ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите во секое време, ако ти треба било каква помош!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Подароци за Мајката на Младоженецот Од Невестата,Ќе го љубеше Прво,Што се Одржа Него во Прв план Ви Благодариме

Цитат : Мајката на Младоженецот Ќе го љубеше прво,што се одржа него во прв план,а посебно место во негово�

DEN 287.76