• Новак
10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен Изглед и Висок Квалитет

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

DEN 580.56

Достапност
Достапно за нарачка

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на високо квалитетни растителни влакна материјали, мека текстура, нема да го оштети или гребење на подот површината.Висока јачина, заштита на животната средина, има силна апсорпција на вода, добро чистење перформанси.Лесно да се размонтираат и да го замени, тоа е дел од секојдневниот одржување.Подобрување на чистење на ефикасноста на робот правосмукалка.Според фреквенцијата на користење, се препорачува да го замени на секои 2-3 месеци за да се осигура дека машината работи во најдобра состојба.Спецификација : Предмет Тип : Еднократна Четка Крпа Материјал : Влакна Боја : Како што е прикажано на сликата Fitment : Одговара за T9 AIVI серија Тежина : Околу. 100g / 3.5 оз Пакет Листата : 10 x Еднократна Четка Крпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52