• Новак
Она што До Ноктите - Виножито Плоча Организатор Складирање за Печат Плочи

Она што До Ноктите - Виножито Плоча Организатор Складирање за Печат Плочи

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе добиете 1 Виножито Плоча Организаторот.Вкупно 10 двострано страници.Држи до 20 печат плочи.Оваа папка е дизајниран да се совршено да се вклопи во печат плочи (60mm x 120mm).Големината на Плочката Организатор : 5 3/4in (146.05 mm) 4in x (101.6 mm) x x x x 1 1/2in (38.1 mm).Нема подобар начин да ги зачувате вашите печат плочи, отколку да ја користите оваа убава виножито плоча организатор со предвремените затвори за својата погодност.Оваа плоча организаторот има 10 двострано страници што држи до 20 печат плочи.Оваа папка е дизајниран да се совршено да се вклопи во она Што До Ноктите, Mo You-Лондон, Никол Дневник, Swanky, Uber Chic Убавина Мини, Maniology печат плочи (60mm x 120mm).Големината на Плочката Организатор : 5 3/4in (146.05 mm) 4in x (101.6 mm) x x x x 1 1/2in (38.1 mm).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Датотеката Носителот Складирање Кутија Мултифункционален Лесно Собрание 5 Бои Погодни за Десктоп Канцеларија

Погоден за дома чување на датотеки, канцеларија за складирање на податоци, итн.Мултислој дизајн : Мултис

DEN 2080.80