• Новак
Sambucol Црна Elderberry Ладно & Грип Олеснување Таблети 30 Брои, Хомеопатски Лек за Привремено Олеснување на Настинка и Грип-Како Симптоми (2 Парчиња)

Sambucol Црна Elderberry Ладно & Грип Олеснување Таблети 30 Брои, Хомеопатски Лек за Привремено Олеснување

DEN 294.96

Достапност
Достапно за нарачка

Ниту познати интеракции на лекови.Не се познати несакани ефекти.Без вештачки бои и вкусови.Млечни слободни, јајце слободни, глутен слободни, орев слободни и соја слободни.Вегетаријански пријателски.Sambucol Хомеопатски Привремен Ладно & Грип Симптом Олеснување Таблети обезбеди брзо привремено олеснување од настинка и грип симптоми како што се назален синус и метеж, течење на носот, болно грло, кашлање, кивање, треска и температура.Секоја таблета содржи помалку од 1 грам шеќер.Дизајнирани да работат добро во комбинација со нашите сирупи, gummies или pastilles, ова хомеопатски производ не е сонливост, не-навика-формирање и безбедно за целото семејство.** Велики-дегустација таблети брзо да се стопи во устата — нема вода е потребно!Земете на првиот знак на настинка и грип симптоми.Овој производ е хомеопатската медицина, и не е наменета за поддршка на имунолошкиот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SH-ЧЕН Служат Количка Количка, Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Количка Алатка за Мобилни Убавина

Големина : 38×48×75см, Тежина : 7 Kg, Loadbearing : 100 Kg, Датумот на Породување 915 Дена, Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.И�

DEN 1392.00

DIAOD 24 Куки Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот Организација

Направи цврст квалитет на природен тврдо и хром позлатен железо, рѓа отпорни, обезбедува дополнителна с

DEN 2227.20

Baasha Коса Салон Столици со Хидраулична Пумпа, Салон Стил Столици, Салон за Убавина Стол Црна, Убавина Хидраулични

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Baasha берберот салон чаир се направени од највисок квалитет СТП кожа која �

DEN 4535.76