• Новак
Toprema Тоалетна Хартија Носителот Ткиво се Тркалаат Држач за Пропелер од Нерѓосувачки Челик SUS304 Мат Црна Бања Тоалетот Хардвер Ѕид

Toprema Тоалетна Хартија Носителот Ткиво се Тркалаат Држач за Пропелер од Нерѓосувачки Челик SUS304 Мат Црна

DEN 311.04

Достапност
Достапно за нарачка

Растојание од Основата да Виси Бар : 2.Користете го содржани Ален клуч за да cleaning метална база, а потоа се редат основата на ѕидот и го определуваат позиции на две дупки на ѕид.Монтажа хардвер се вклучени за лесна инсталација.Направени од SUS304 Одделение од Нерѓосувачки Челик со Мат Црна Површина, елегантен, рѓа отпорни, анти-корозија и тешки-должност за долготрајна употреба.Виси Бар Големина : 5. 2 x Завртки.Ролна Должина : 4. 2 x Белата Ребрести Пластична Подлога.Исто така може да се користи за да висат работи како рака крпа, се соочуваат со крпа, dishcloths, washcloths, бања топката, врски, ѓердани и сл. 1 x Тоалетна Хартија Држачот.Нагорниот крајот на одржување бар држи хартија во ролна од лизгање off.72 инчен / 12 cm.Монтирани на Ѕид со завртки и заштита, steadier од самолепливи оние.Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304 со Црна Сликарство.Уникатен квадратен облик го спречува над врти и држи се тркалаат во место.17 инчен / 5.39 инчен / 5 х 5 х 1 cm (L x W x Дебелина).Пакетот вклучува : .Сокриени завртки се обезбеди елеганција по инсталацијата.Се обрне внимание на чистење на сокриени дел за да се осигура нејзината издржливост.Тогаш сте подготвени да се откажам!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52