• Новак
Фила Жените Sweetspot Тенис Skort

Фила Жените Sweetspot Тенис Skort

DEN 1295.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mesh, Полиестер, Spandex.Класичен тенис skort - со цел да се задржи во потрага на добри и чувство на свежи.Уникатен шарени задните дизајн - со Coolmax Core технологијата.Премиум плус џерси - поли-spandex се вклопуваат, извонредна еластичност и цврстина. 13 1/2" центар назад должина.Фила Тенис Колекција - исто така носи со своите спонзорирани тениски ѕвезди.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Класичен тенис skort дизајниран да се задржи во потрага на добри и свежо чувство благодарение на својата единствена шарени задните дизајн и Coolmax Core технологијата.Детали : Premium plus џерси - 84% полиестер и 16% spandex, илузија мрежа - 94% полиестер и 6% spandex, во кратки и лесни отпор џерси - 85% полиестер и 15% Lycra влакна, сребро отсечени f-кутија логото, илузија мрежа назад insert, crotch поставата - Coolmax Core технологијата, 13 1/2" центар назад должина.Материјал : Полиестер, Spandex, Lycra.Отвори во 1911 година во Biella, Италија, Фила беше отворена од страна на браќа кои биле посветени на користење на најдобрите материјали за да се создаде најдобар производи.Денес, ние ги славиме повеќе од еден век на Фила, и ние сме добро запознаени со Фила брендот и се што тие имаат да понудат, од чевли и чорапи за да панталони, капи, блузи, и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SH-ЧЕН Служат Количка Количка, Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Количка Алатка за Мобилни Убавина

Големина : 38×48×75см, Тежина : 7 Kg, Loadbearing : 100 Kg, Датумот на Породување 915 Дена, Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.И�

DEN 1392.00

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20

Baasha Коса Салон Столици со Хидраулична Пумпа, Салон Стил Столици, Салон за Убавина Стол Црна, Убавина Хидраулични

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Baasha берберот салон чаир се направени од највисок квалитет СТП кожа која �

DEN 4535.76