• Новак
Yetaida Selfie Светлина Телефон Случај за iPhone 12 / iPhone 12 Про, Поддржуваат Безжичен Брзо Полнење, 3 Осветлување Модели Led Осветлен Телефон светне за Live Stream/Убавина/Шминка/Виде

Yetaida Selfie Светлина Телефон Случај за iPhone 12 / iPhone 12 Про, Поддржуваат Безжичен Брзо Полнење, 3 Осветлување

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен】YETAIDA LED пополнете светлината selfie телефон случај е достапна само за : i Phone 12 / i Phone 12 про (2020) - 6.1 инчи. 【3 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМ】Три начини на осветлување може да биде вклучен во волја, и светлината на светлината може да се прилагоди по волја, и безжично полнење е поддржана. 【Smart Selfie Светлина】Погодна за отворен телевизија емитува, You Tube видео блогови, selfies, итн., и исто така, може да се земе слики во dimly осветлена услови. 【ТЕНОК ПРОФИЛ&ЛЕЌА ЗАШТИТА】Овој телефон случај има мазна, свиленкаста на допир, а не се лизга браник обезбедува одлични зафат.На работ на страна е тесно прикачени на телото на мобилен телефон за да спречите прашината од влегуваат и гребење телото на мобилен телефон. 【100% Задоволителна Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, YETAIDA секогаш ќе ветување да обезбеди задоволителни решенија, YETAIDA ќе ви обезбеди услуги во рок од 24 часа.обратно полнење, светла боја за пополнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD 24 Куки Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот Организација

Направи цврст квалитет на природен тврдо и хром позлатен железо, рѓа отпорни, обезбедува дополнителна с

DEN 2227.20

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20