• Новак
50Pcs/200Pcs Кол Имајќи Топки од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Топки 2mm 3 мм 4mm 5mm 6mm за Велосипеди Лежишта #15,3 MM 50 компјутери

50Pcs/200Pcs Кол Имајќи Топки од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Топки 2mm 3 мм 4mm 5mm 6mm за Велосипеди

DEN 121.44

Достапност
Достапно за нарачка

1. Површински третман : изгасне, термичка обработка, lapping, светла и беспрекорна. 2. Поле на примена : воздушната индустрија, автомобилската индустрија, прецизни инструменти, метри, мотоцикли, велосипеди, лежишта, медицинска опрема, машинерија за храна, слајд завртка, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20