• Новак
2 парчиња 6mm Страната Цевки Конектори, Крути Водич Модел Спојка Додаток, D Дупка Светло Должност Страната Спојка Конектор за Интелигентни Роботи

2 парчиња 6mm Страната Цевки Конектори, Крути Водич Модел Спојка Додаток, D Дупка Светло Должност Страната

DEN 338.16

Достапност
Достапно за нарачка

Прирабница вратило спојка е дизајниран да се намали телесната тежина за да се намали непотребните ротирачката маса.Прирабница спојка е избалансиран во тежина и волумен, така што да може ефективно да се избегне центрифугалните сили и вибрации предизвикани од неурамнотежен маса и волумен на делови со голема брзина апликации.Прирабница спојка конектор може да се избегне центрифугалните сили и вибрации, и се идеални за висока брзина на движење апликации.Постојат 6 М4 навој дупки со презентација на 8мм во 16mm мрежа.Овие М4 навој дупки обезбеди голема инсталација флексибилност за овие лесни центар оска на сопствениците.Може да поврзете на вратило до други делови погодни за интелигентни роботи, инженеринг и медицинска опрема, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20

Датотеката Носителот Складирање Кутија Мултифункционален Лесно Собрание 5 Бои Погодни за Десктоп Канцеларија

Погоден за дома чување на датотеки, канцеларија за складирање на податоци, итн.Мултислој дизајн : Мултис

DEN 2080.80

SH-ЧЕН Служат Количка Количка, Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Количка Алатка за Мобилни Убавина

Големина : 38×48×75см, Тежина : 7 Kg, Loadbearing : 100 Kg, Датумот на Породување 915 Дена, Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.И�

DEN 1392.00