• Новак
1/4 Инчи Долго Моли Гром/Празен Ѕид Подлога - Количина (25)

1/4 Инчи Долго Моли Гром/Празен Ѕид Подлога - Количина (25)

DEN 334.08

Достапност
Достапно за нарачка

1/4 инчи Долго Моли Гром / Празен Ѕид Заштита - 25 парчиња.Цинк позлатен челик / Тело должина : 2 1/2 Инчи.За употреба во base, гипс, sheetrock, ламперија, cinder блок, итн.Навртки може да бидат отстранети без нарушување на сидро.Нема да попуштат ѕидови или да се урнат гипс. 1/4 инчи Долго Моли Гром / Празен Ѕид Подлога се користи во wallboard, гипс, ламперија, врати, и други безалкохолни, шупливи база материјал.Тела можат да бидат отстранети и заменети без да треба да се замени со сидро.А моли сидро работи со проширувањето на нејзините нозе после се вметнува преку пред-drilled дупка и заострените со навој на главата на сидро.Ова повлекува нозете рамна на грбот на ѕидот и главата рамна на објектот ќе се обезбедување.Димензии : 1/4 инчи Долг (2 1/2 инчи).Инструкции за инсталација за моли завртки : 1. Пред-ударна дупка која е со дијаметар од сидро ќе се користат.Помали моли дупки може да се удирани со тупаници, со awl. 2. Вметнете ја зацврсти преку тела се закачи и во пред-drilled дупка. (А за миење може да се користи за одделни завртката главата и тела за повеќе држи сила и помалку површински притисок на одредена област.) 3. Затегнете ја завртката и моли ќе договорот неговите нозе, додека на главата костец надворешниот ѕид предизвикува тесни anchoring на тела на ѕид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20