• Новак
2 Пакет Безжичен Контролер за PS4 - Згрижувачки Gadgets, Далечински Џојстик за Sony Playstation 4 со Полнење Кабел (Алпска Зелена + Бери Сина, Новиот Модел (Продолжува)

2 Пакет Безжичен Контролер за PS4 - Згрижувачки Gadgets, Далечински Џојстик за Sony Playstation 4 со Полнење

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не се оригинални дела, но овој е најдобар замена ps4 безжичен контролер.Пакет : Алпски Зелена Playstation 4 контролер + Бери Сина Playstation 4 контролер , 2 Полнење кабел.Прецизна Контрола - аналогни стапови andtrigger копчиња се подобрени да понудите играч прецизна контрола за PS4. Светлината Бар и Двојно Вибрации Мотори - Со светло бар и вибрации функции, PS4 контролер ќе ви нуди персонализирани игри искуство.Се обрне Внимание : Ова не е Sony оригинални контролер,и кои се препорачуваат за полнење да се појави пред употреба.Bluetooth & Игра за PS4 - Само поврзете со PS4 за совршено се вклопуваат & побрзо копчето одговор.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Siveit Дрвени Биро Организатор, Дрво Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Складирање Организатор Далечински

Масата организаторот има 6 прегради 1 страна слот за белешка влошки, калкулатори, или mail порака, и 1 стран�

DEN 599.76

Baasha Коса Салон Столици со Хидраулична Пумпа, Салон Стил Столици, Салон за Убавина Стол Црна, Убавина Хидраулични

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Baasha берберот салон чаир се направени од највисок квалитет СТП кожа која �

DEN 4535.76

DIAOD 24 Куки Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот Организација

Направи цврст квалитет на природен тврдо и хром позлатен железо, рѓа отпорни, обезбедува дополнителна с

DEN 2227.20

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца, Градски Пејзаж Големи Слики Дијамант Уметност Полн Плоштад

DIY дијамант сликарство е органски комбинација на исклучителна пенливи вештачки кристал плоштадот дија�

DEN 5615.76

Датотеката Носителот Складирање Кутија Мултифункционален Лесно Собрание 5 Бои Погодни за Десктоп Канцеларија

Погоден за дома чување на датотеки, канцеларија за складирање на податоци, итн.Мултислој дизајн : Мултис

DEN 2080.80

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20