• Новак
AC Typodont Заб Модел Стоматолошки Деца Патолошки Екранот (Деца Модел M4002,1 Buc)

AC Typodont Заб Модел Стоматолошки Деца Патолошки Екранот (Деца Модел M4002,1 Buc)

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прегледи на болни деца модел M4002. Моделот покажува забниот кариес, цисти, и fistulas.Тоа покажува развивање dentition на возраст 6-9. Покаже на децата млечни и трајни заби промена и развојот на умник.Добро за образовни цели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56

FMOGE Херметички Храна Садовите за Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Ориз пластични садови со Капаци,Селски

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички хранабезбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за

DEN 358.80

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52