• Новак
riffelmacher & weinberger christbaumschmuck-fabrik gmbh&co.kg 78463 Традиционалните Nativity Фигурини Polyy 7-9 cm во Пакување од 11 Мулти-Обоени

riffelmacher & weinberger christbaumschmuck-fabrik gmbh&co.kg 78463 Традиционалните Nativity Фигурини Polyy

DEN 1745.76

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Со ова 11-парче nativity слика во собата, од Riffelmacher, може да донесе Божиќ чудо право дома.Љубовен сликарство и автентични бои направите ликови изгледа особено живи.Бројките се прибл. 7 - 9 см висок и направен од вештачки камен polyresin.Овој материјал е многу загрози-доказ и отпорни на мраз, времето и УВ зраци.Ќе добиете Caspar, Melchior, Balthazar, Јосиф, Марија и еден пастир.Се разбира, сет, исто така, вклучува една крава, овци, магаре, дете на Исус и ангел.На Nativity личности од Riffelmacher се направени со големо внимание на детали и со тоа се подобрат не само вашиот nativity сцена, но исто така и на градите на фиоки или стакло приказ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DIAOD 24 Куки Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот Организација

Направи цврст квалитет на природен тврдо и хром позлатен железо, рѓа отпорни, обезбедува дополнителна с

DEN 2227.20

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца, Градски Пејзаж Големи Слики Дијамант Уметност Полн Плоштад

DIY дијамант сликарство е органски комбинација на исклучителна пенливи вештачки кристал плоштадот дија�

DEN 5615.76

Siveit Дрвени Биро Организатор, Дрво Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Складирање Организатор Далечински

Масата организаторот има 6 прегради 1 страна слот за белешка влошки, калкулатори, или mail порака, и 1 стран�

DEN 599.76