• Новак
Расположливиот Тоалет Хартија Седиштето на Корица: 100Pcs Преносни Медиокритет Покрие Бремени Тоалетот Седиште Перница за Hospatil Хотел Патување Дома

Расположливиот Тоалет Хартија Седиштето на Корица: 100Pcs Преносни Медиокритет Покрие Бремени Тоалетот Седиште

DEN 1435.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. Донесување на целосно затворен пакет за дизајн, кој е многу безбеден и хигиенски, и може да се користат со доверба.Овие расположливиот перници се многу погодни за дома, хотел, јавни тоалети и бањи.Таа има добра anti - fouling својства, како и ефикасно изолатите инфекции.Нашите тоалет седиште опфаќа ви овозможуваат да користите какви било јавни тоалети речиси слична на удобноста на вашиот дом, за што дополнителен слој на заштита и ниво на хигиена.Нашите расположливиот тоалетот седиште перница користи природни хартија, која во голема мера ја зголемува дебелината и еластичноста на перница, што го прави подебели и помалку склони кон кинење.Опис на Овие расположливиот тоалет перници се дизајнирани за употреба на отворено, кога патувате, ќе на бизнис или други активности на отворено, мора да имаат потреба од овие перници, кој може да ве заштити далеку од тоа и да бидете здрави.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Хартија.- Големина : 41. 00 X36. 00 X0. 10см/ 16. 11 X14. 15 X0. 04inch.Пакет, Вклучувајќи 100 x Расположливиот Тоалет Седиште Перници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Siveit Дрвени Биро Организатор, Дрво Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Складирање Организатор Далечински

Масата организаторот има 6 прегради 1 страна слот за белешка влошки, калкулатори, или mail порака, и 1 стран�

DEN 599.76

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца, Градски Пејзаж Големи Слики Дијамант Уметност Полн Плоштад

DIY дијамант сликарство е органски комбинација на исклучителна пенливи вештачки кристал плоштадот дија�

DEN 5615.76

Baasha Коса Салон Столици со Хидраулична Пумпа, Салон Стил Столици, Салон за Убавина Стол Црна, Убавина Хидраулични

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ – Baasha берберот салон чаир се направени од највисок квалитет СТП кожа која �

DEN 4535.76