• Новак
JRC Премиум Полначот Маска, Мека Полначот Случај за MacBook 12 Инчен A1534 и за 2018-2020+ MacBook Air 13 Инчи (Модел:A1932/A2179/A2337)-Бела

JRC Премиум Полначот Маска, Мека Полначот Случај за MacBook 12 Инчен A1534 и за 2018-2020+ MacBook Air 13 Инчи

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Висока прецизност】Совршен силикони полначот случај покритие за 2018-2020+ Mac Book Air 13 Инчен 13" (Модел : A2337/A2179/A1932) и 12 Инчен Macbook Pro. 【Материјал】 Високо-квалитетен инженерски одделение силиконски материјал, исклучителен дизајн со шарени бои. 【Заштита】издржливи, заштита на полначот тело, не влијае на топлина дисипација. 【Лесен за Употреба】Многу добар user-friendly дизајн кој може да се отсечени сите пристаништа и копчиња, не влијае на полнење методи најчесто се користи за време на употреба, и е лесно да се инсталира и расклопување.Тоа нема да се изгубат во текот на употребата. 【Потсетам】не одговара за 2011-2017 Mac Book air 13.3 инчен (Модел : A1466/A1369).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца, Градски Пејзаж Големи Слики Дијамант Уметност Полн Плоштад

DIY дијамант сликарство е органски комбинација на исклучителна пенливи вештачки кристал плоштадот дија�

DEN 5615.76

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20