• Новак
YAGEO 120 Ohm ±1% 62.5 mW Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 0804, Конкавна, Долго Страна Терминали (Пакување од 10000)

YAGEO 120 Ohm ±1% 62.5 mW Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 0804, Конкавна, Долго

DEN 1243.20

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија : - Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : - YAGEO.Серија : - TC124. Пакет : - Лента и Ролна (TR).Дел Статус : - Активен. 120 Ohm ±1% 62.5 m W Моќност По Елемент Изолиран 4 Отпорник Мрежа/Низата ±200ppm/°C 0804, Конкавна, Долго Страна Terminals Product Спецификација : Категорија : - Отпорници, Отпорник Мрежи, Arrays Mfr : - YAGEOSeries : - TC124 Package : - Лента и Ролна (TR)Дел Статус : - Active Circuit Тип : - Изолирани- : - 120 Tolerance : - ±1%Број на Отпорници : - 4 Resistor Појавување Сооднос : - -Отпорник-Ratio-Лебдат : - -Број на Пиновите : - 8 Power По Елемент : - 62.5 m WTemperature Коефициент : - ±200ppm/°COperating Температура : - -55°C ~ 125°CApplications : - DDRAM, SDRAMMounting Тип : - Површина Mount Package / Случај : - 0804, Конкавна, Долго Страна Terminals Supplier Уред Пакет : - -Size / Димензија : - 0.079" L x 0.039" W (2.00 mm x 1.00 mm)Висина - Седиште (Макс) : - 0.020" (0.50 mm)10,000 : - $0.02974.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Siveit Дрвени Биро Организатор, Дрво Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Складирање Организатор Далечински

Масата организаторот има 6 прегради 1 страна слот за белешка влошки, калкулатори, или mail порака, и 1 стран�

DEN 599.76

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца, Градски Пејзаж Големи Слики Дијамант Уметност Полн Плоштад

DIY дијамант сликарство е органски комбинација на исклучителна пенливи вештачки кристал плоштадот дија�

DEN 5615.76