• Новак
1Pc Компјутер врвка за околу Лактот Подлога, AUHOKY Надгради врвката за на Одмор Рака Подлога (Меки, Против Пролизгување), Тастатура врвка за околу Лактот Поддршка Мат з?

1Pc Компјутер врвка за околу Лактот Подлога, AUHOKY Надгради врвката за на Одмор Рака Подлога (Меки, Против

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дајте им се релаксираат и нега од страна на одмор нив на тастатурата мемориска пена мат.Ергономски дизајн, поддршка вашата рака и зглобовите, ослободување на рамото и лактот стрес поради истата поза за долги часови пред компјутер.6 инчи】Вкупната големина : 7.Избегнувајте допирање на тешки биро директно.【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и удобно, ултра анти-лизга.6 инчи) Со нашите надгради компјутерот лактот влошки, помалку лактите болка и стрес, ќе се чувствуваат удобно и пријатно на сите ден!.6 инчи(20x60cm), погоден за канцеларија работници и игра љубовници. ► СОВРШЕН ЗА : ◈ Канцеларијата на Работниците ◈ Студентите ◈ Домашни Корисници ◈ Гејмерите ► Дизајн на Вашата работна Станица на Вистинскиот Начин со Ергономски Иновации Подобрување на вашата работна станица setup за да се постигне повеќе продуктивни и поздрав компјутер сесија.Обезбеди крајна заштита на вашето работно место или дом компјутер работна станица.6 инчи(20x60cm), само вистинската големина на вашиот компјутер биро, особено за оние кои седат пред компјутер на сите ден да се обезбеди поддршка за максимална удобност и леснотија. ► Умерена Големина Одговара на Повеќето Компјутери и Лаптопи Вкупната големина : 7. 【Олеснување на Зглобот/Лактот Притисок】8 часа "работат плус 4 часа се' забава, вашата лактот и рацете се многу болни. 【Надгради Згусне и Против пролизгување База】Висок квалитет на гумена база страна обезбедува сигурен зафат за да се спречат непотребни пропаѓање за време на употреба, со леплива подлога за да се обезбеди заштита од пропаѓање. ► Канцеларијата и Домот е Потребно Погодна за долги работни часови во канцеларија, компјутер, десктоп, тастатура подлога, лежи и да спие подлога, дома секојдневна употреба, за статистика табела игри за забава и сл.Она што е уште поважно, нашата лактот влошки се совршени за студентите да се ослободат нивните лактот болка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат