• Новак
INOV8 Дома Vlogging Комплет - паметен Телефон Камера и Видео од Суштинско значење за Полнење со можност да биде продолжен Tripod & Снимањето се Справи и паметен Телефон Носит?

INOV8 Дома Vlogging Комплет - паметен Телефон Камера и Видео од Суштинско значење за Полнење со можност да

DEN 892.80

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Inov8 vlogging комплет обезбедува есенцијални стартер опрема за да бидете креативни видео записи со вашиот паметен телефон.Продолжи Десктоп Tripod и Vlogging се Справи.Паметен телефон со носителот 1/4" tripod одредување и ладно чевли планината.Inov8 vlogging комплет обезбедува есенцијални стартер опрема за да бидете креативни видео записи со вашиот паметен телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат