• Новак
Замена Совети за Waterpik 2 бои Прегледи Совети Стоматолошки Вода Flosser Совети Замена Совети за Waterpik Вода Flossers (Како WP-100) и Други Усно Заштеда (4 Парчиња)

Замена Совети за Waterpik 2 бои Прегледи Совети Стоматолошки Вода Flosser Совети Замена Совети за Waterpik

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет inludes : 4 (2 сина и 2 жолти) џет совети за општа употреба, погоден за семејна помош, доволно количество помогне да ја резервирате за секој член на семејството, исто така, различни бои се полесно за сопственикот да ги пронајдат, добра замена за оригиналот.Компатибилен со повеќето Water Pik вода flossers и други бренд орален заштеда вклучувајќи : за Ултра Вода Flosser, Деца Вода Flosser, Патникот, Cordless Слобода, Cordless, Професионално, Cordless Плус, Showerpik, Водолија Професионални, Комплетна Нега, и сите Дизајнер Серија Вода Flossers.Работа со модели : WP-100, WP-100 W, WP-660, WP-662, WP-112, WP-462, WP-670, WP-672, WP-676, WP-250, WP-260, WP-300, WP-900, WP-940, WP-950, WP-952, WF-03, DS-600 W, VA-EB006, FC168, FC188, FC158, V300, V400, V600, V660. Корисна и практична алатка : џет совети за waterpik можат да понудат добар притисок, овие Прегледи замена совети може да се чистат сивата зона помеѓу забите и под gumline, лесно да се стави на, работи одлично на чистење работа.Трае 6 месеци : замена на секои 6 месеци, со добар квалитет и трае долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Херметички Сферични Храна Складирање Тегли со Капаци Мали Керамички Кафе Садови за Кујна,Селски Дома Декор,Провизии

СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебн�

DEN 1303.20