• Новак
Жилет Работ Пети Ноктите Clipper Ingrown Пети Ноктите Машина Podiatry Алатка Професионални Пети Ноктите Отстранување Алатка (RE5011 Линискиот Рачка)

Жилет Работ Пети Ноктите Clipper Ingrown Пети Ноктите Машина Podiatry Алатка Професионални Пети Ноктите Отстранување

DEN 2085.60

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОФЕСИОНАЛНИ И ЛИЧНИ НОКТОТ CLIPPER : ЖИЛЕТ РАБОТ на високо квалитетни нерѓосувачки челик пети ноктите clippers е наменета за намалување на дебел ноктите.Обидете се да ги задржи нозете здрави и без болка и ноктите габа.Идеален за постарите и спортисти во третман на различни видови на ноктите габа .Погоден за корисници од сите возрасти возрасните.Оваа помине clipper е идеален за секој ден помине грижа за полнење и лични чешлање.ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ ЗА INGROWN НОКТИ : Тоа е 5.5 Инчен или 14 cm во големина со остар криви ножеви безбедно да се намали преку дебела, тврдоглав пети ноктите.Овие права ножеви може да стигнат до длабоко во paronychia дека не може да се намали со обичните помине секачи.ЛЕСЕН И БЕЗБЕДЕН : Овој медицински одделение clipper е многу лесен и едноставен за употреба поради силна плоштад кутија заеднички систем, што го прави движењето многу мазна.Тој има безбедност заклучување за enhanced protection и моќни пролет систем.Доаѓа со конвексни се справува со врежани и жлеб дизајн за вашата удобност и потпора.Совршен за podiatry салони и лична нега.Погоден за левата и десната рака на корисниците.'РЃА И ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Ова пети ноктите clipper е направен од германски хируршки нерѓосувачки челик кој помага во спречување на' рѓа и корозија.Тоа е полиран и многу лесно да се чисти.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова помине clipper доаѓа со убава и издржливи синтетички кожа капак.Оваа помине грижа clipper е совршен подарок за роденден, Божиќ, на Таткото или на Мајката Ден или за оние кои се во потрага за педикир за полнење.Секој ЖИЛЕТ РАБОТ производ вклучува 30-дневниот гаранција за парите назад & 12-месечен услуга за најдобар клиент искуство.Внимание : Остри и зашилени рабови, да ги задржи подалеку од дофат на деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52